З И М С К И   Р А С П У С Т

🛷🏂☃️ Среееећа, среееећа и радост у ходнику наше школе последњег наставног дана у првом полугодишту. Сви актери школе су учествовали у реализацији активности у којима смо сви подједнако уживали, а понајвише наши најмлађи ученици:
музичке столице, лимбо- денс, пачији плес, пингвин плес, народно коло, поп, забавна и народна музика, караоке… Много, много смеха и позитивне енергије понели смо са собом. Доживљаје смо забележили фотографисањем и снимањем, а свакако смо их и меморисали у неком нашем “фолдеру” лепих успомена.
🛷🏂☃️ Драга наша децо, желимо вам срећом и радошћу обојен зимски распуст!!! Уживајте, заслужили сте!

Погледајте делић атмосфере: видео_1     видео_2     видео_3  видео_4  видео_5  видео_6    видео_7    видео_8