Srećan početak đaci prvaci

🍀🍀🍀 S R E Ć A N P O Č E T A K
Đ A C I P R V A C I🍀🍀🍀
“Neka vam škola ne bude briga,
nego još jedna lepa igra!”
📖 1.09.2021. Svečani prijem đaka prvaka i dobrodošlica svim ostalim učenicima uz prigodan program koji su pripremili učenici nižih razreda i učiteljice Tatjana Abdijanović i Vesna Vujić.
📖 Nakon himne “Bože pravde”, Ljiljana Nonković, direktor škole, pozdravila je prisutne učenike i poželela im uspešan početak u novoj školskoj godini.
📖 Naša draga učiteljica Tanja je, uz prvu prozivku đaka prvaka i prvo upoznavanje, uveličala atmosferu uz poznate dečije pesmice. Upoznala je roditelje i učenike sa učionicom u kojoj će provesti naredne četiri godine!
📖 Zahvaljujemo se od srca u ime učenika, roditelja i kolektiva naše škole poseti jedinice lokalne samouprave na uručenim školskim torbama i Ženskom ekološkom društvu “Žed” iz Bačkog Novog Sela koji su prigodnim poklonima u vidu pribora i slatkiša obradovali naše đake prvake i poželeli im srećan i uspešan početak školovanja!!!