♻️ SVEČANA DODELA NAGRADA U OKVIRU PROGRAMA “ZA ČISTIJE I ZELENIJE ŠKOLE VOJVODINE”, 3.09.2021. Pokrajinska vlada
♻️ Direktor škole Ljiljana Nonković, pedagog Maja Živković i sekretar Nebojša Pejčić, prisustvovali su svečanom uručenju nagrada dodeljenim najuspešnijim vaspitno-obrazovnim institucijama za prijavu i učešće u ovom projektu.
♻️ Ovom prilikom, predstavnici naše škole, imali su čast da lično upoznaju podsekretarku Pokrajinskog sekretarijata za urbanizam i zaštitu životne sredine, Brankicu Tabak i izvršnog direktora za korišćenje šuma mehanizacije, bezbednost i zdravlje na radu, g-dina Milana Sučevića koji su našoj direktorki uručili Diplomu i nagradu.
♻️ Cilj ovog projekta je podizanje ekološke svesti o zaštiti životne sredine i njenom značaju.