СВЕЧАНА ДОДЕЛА СВЕТОСАВСКИХ НАГРАДА, 26.1.2024.

🏆 Једногласном одлуком наставничког већа за добитницу Светосавске награде заслужно је изабрана наша драга колегиница Емина Абдуловић, наставница физичког и здравственог васпитања, за остварене изузетне резултате у области образовања и васпитања као и на основу залагања у организацији и успешној реализацији многобројних активности наше школе.
🏆Она је у току претходних радних година, као и у текућој школској години, остварила завидне резултате из спортских такмичења, посебно у одбојци, и у мушкој и у женској екипи такмичара са половином играча на терену где је било заиста невероватно замислити 1. или 2. место! 👊🏆
Претходних година узастопно је била и подједнако успешна као ментор на општинском такмичењу “Шта знаш о здрављу”. Након 30 година стажа без изузетка краси је огромна енергичност, срчаност и жеља да сваку активност реализује управо онако како је и замислила- у потпуности и савршено!
🏆 Честитамо нашој драгој Емини и желимо јој да до краја радног века заједно са својим ђацима оствари још много успеха и признања у својој области рада!!!🥂🥳👏🎶❤️